Prosinec 2013

Zhubněte po Vánocích.

25. prosince 2013 v 11:15 | LuCa.. píše x)

Probíhá to rok co rok stejně. Vánoční přejídání,

potom nový rok a s ním četná předsevzetí.

Ta "hubnoucí" jsou asi nejčastější. Většinou

nám ale dlouho nevydrží. Poradíme vám, jak začít.


Pokud si celý rok nepřipouštíme, že bychom měli zhubnout, před koncem roku už oči před tímto problémem příliš zavírat nelze. Vše umocní svátky, kdy své žaludky rozhodně nešetříme. Na Nový rok je jasné, že bez radikálního snížení hmotnosti to již opravdu nejde. Že to není jednoduché, ví i paní Alena z Brna: "První lednový týden je v práci zmatek, musím dohnat to, na co přes svátky nezbyl čas. Začít snižovat hmotnost na pokraji pracovního vyčerpání je nesmysl, začnu až od dalšího týdne, říkám si vždy. To ale jdeme s kamarádkami na večeři a skleničku, zbilancovat uplynulý rok." Druhý týden tedy uplyne, pak třetí, čtvrtý… a je tu jaro a začínáme řešit hubnutí do plavek. Zkuste si letos říct, že by to skutečně mohlo jít i jinak.


Vánoce bez výčitek.

24. prosince 2013 v 11:29 | LuCa.. píše x)

Také se už dopředu bojíte výčitek a pocitů viny, které přicházejí s vánočními svátky? Tento rok ale může být jiný. Vyzrajte sama na sebe. Nenechejte nic náhodě a připravte se společně s námi na ty největší prohřešky.


VÁNOČNÍ STRES VYVOLÁVÁ CHUŤ NA SLADKÉ
★ Probouzíte se každé ráno s pocitem, že se Vánoce blíží rychlostí blesku a vy nic nestíháte? Zpomalte. Nic vám neuteče. I krátkodobý stres a shon ovšem může mít negativní vliv na vaši váhu. Nedostatek spánku, trápení s přípravou vánoční pohody a shánění dárků můžou vyvolat neodolatelnou chuť na sladké. To je bohužel zcela přirozené. Jednoduché sacharidy zvyšují hladinu glukózy v krvi, a tím vyvolávají výrobu serotoninu, který navozuje lepší náladu.
Tip: Dopřejte si jednou týdně finskou saunu. Zahřejete se a alespoň na chvilku přestanete myslet na náročné přípravy. Za 30 minut strávených v sauně středně vytrénovaný člověk spálí asi 300 kcal. A po téhle návštěvě spíše než na sladké budete mít chuť na obyčejnou vodu!


Total body cardio kickboxing workout

1. prosince 2013 v 11:52 | LuCa.. píše x) |  FITNESS

Blogilates... Cassey a její sestra :)