Květen 2017

Co jsem přečetla #Březen 2017

8. května 2017 v 17:28 | LuCa.. píše x) |  Knižní koutek
Mám tu pro Vás ještě dneska jeden článek, a sice to, co jsem stihla přečíst
v měsíci březen.


Luca Di Fulvio - Dívka, která se dotkla nebe.
→ Musím říct, že od tohoto autora jsem ještě nečetla žádnou knihu. Mám ale v plánu přečíst si další dvě, co u nás prozatím vyšli.
Tato knížka se mi strašně líbila, hlavně obálka je fakt krásná a knížka je pěkně tlustá :) příběh byl čtivý a moc hezký, akorát jsem opravdu nemusela jednu postavu v příběhu, a sice Šimona Barucha.
Knížku můžu jen doporučit !!!


Sally Green - Half Bad - napůl zlý
→ K této knize musím říct, že se mi až tak nelíbila. Ano přečtla jsem to, ale nebylo to nijak zajímavý a styl jakým je kniha napsaná se mi nezamlouvá, nejdřív jsem se nemohla vůbec začíst a pak už to nějak šlo, ale další díly už číst nebudu.
Pokud si ji budete chtít přečíst je jen na vás, třeba se vám bude líbit :) bohužel, mě moc ne :D :)


Kristina Čechová - Moje proměna za 50 dní - fitness památníček
→ Kristinku sleduju už dlouho a mám od ní i první knížku Moje Tělo: koučink (super) a proto jsem si nemohla nechat ujít i tuto knihu, i když do soutěže jsem se nepřihlásila :) je to super průvodce, do kterého si zapisujete sami a jsou tu různé rady a tipy. Rozhodně doporučuji :)


Co jsem snědla #5

8. května 2017 v 17:03 | LuCa.. píše x) |  Co jsem snědla
Ahojky, přeji krásné sváteční odpoledne a dnes tu bude další díl z rubriky Co jsem snědla. Taky máte dneska volno a nemusíte do práce jako já? (případně do školy?) Je to super, že :-) :D

Dobrá tak jdeme na to:


večeře: dva žitné knackenbroty, ledový salát, tuňák, zelenina