Knižní koutek

Co jsem přečetla #Duben - Červenec 2017

24. září 2017 v 10:25 | LuCa.. píše x)
Mám tu pro Vás další nálož knížek, které jsem stihla přečíst :)


Třpytný dvůr - Richelle Mead

>> od Richelle mám zatím všechny knihy, které u nás vyšli. Třpytný dvůr
se mi docela líbil, ale musím říct, že ne tolik jako jiné knihy od této
autorky. Ale určitě si koupím další dva díly až vyjdou :)

Co jsem přečetla #Březen 2017

8. května 2017 v 17:28 | LuCa.. píše x)
Mám tu pro Vás ještě dneska jeden článek, a sice to, co jsem stihla přečíst
v měsíci březen.


Luca Di Fulvio - Dívka, která se dotkla nebe.
→ Musím říct, že od tohoto autora jsem ještě nečetla žádnou knihu. Mám ale v plánu přečíst si další dvě, co u nás prozatím vyšli.
Tato knížka se mi strašně líbila, hlavně obálka je fakt krásná a knížka je pěkně tlustá :) příběh byl čtivý a moc hezký, akorát jsem opravdu nemusela jednu postavu v příběhu, a sice Šimona Barucha.
Knížku můžu jen doporučit !!!


Sally Green - Half Bad - napůl zlý
→ K této knize musím říct, že se mi až tak nelíbila. Ano přečtla jsem to, ale nebylo to nijak zajímavý a styl jakým je kniha napsaná se mi nezamlouvá, nejdřív jsem se nemohla vůbec začíst a pak už to nějak šlo, ale další díly už číst nebudu.
Pokud si ji budete chtít přečíst je jen na vás, třeba se vám bude líbit :) bohužel, mě moc ne :D :)


Kristina Čechová - Moje proměna za 50 dní - fitness památníček
→ Kristinku sleduju už dlouho a mám od ní i první knížku Moje Tělo: koučink (super) a proto jsem si nemohla nechat ujít i tuto knihu, i když do soutěže jsem se nepřihlásila :) je to super průvodce, do kterého si zapisujete sami a jsou tu různé rady a tipy. Rozhodně doporučuji :)

Co jsem přečetla #Únor 2017

4. dubna 2017 v 15:29 | LuCa.. píše x)
Ahojky, máme tu druhý díl z knižního koutku a já Vám představím další dvě knihy, které jsem stihla přečíst za měsíc únor. Dříve jsem toho stíhala číst mnohem více, ale poslední dobou nečtu tak rychle a tak moc jak bych chtěla.


A jsou to:

• 3. díl Pekelných strojů - Mechanická pricezna → bylo to moc hezké zakončení tohoto příběhu, svět lovců stínů mám moc ráda, a je mi tak nějak jedno z jaké je to doby a prostředí (s těmito názory jsem se také už setkala na internetu)

Sedmilhářky → od Liane jsem zatím četla "Na Co Alice Zapoměla" a "Manželovo tajemství" a tato kniha byla moc pěkná, hezky se to četlo a příběh odsýpal. Těším až konečně zkouknu seriál :) koukáte někdo?


A co jste přečetli Vy?
Mějte krásný zbytek dne :)

Co jsem přečetla #Leden 2017

12. února 2017 v 10:06 | LuCa.. píše x)
Jelikož miluji knížky, připravila jsem si rubriku "Co jsem přečetla" a tentokrát tu budeme mít knížky, které jsem přečetla v LEDNU. V lednu jsem stihla přečíst pouze dvě knížky, ale zase jedna z nich měla více jak 600 stránek :D

Takže tady jsou:


3. díl Magisteria - Bronzový klíč
→ Musím přiznat, že první a druhý díl jsem četla už "dávno", takže jsem neměla moc ani tušení, co se odehrávalo, ale příběh je hezký a čtivý, je to asi spíše pro mladší čtenáře, ale nevadí, já mám ráda fantasy :) něco ve stylu Harryho Pottera :)


4. díl Skleněného trůnu - Královna stínů
→ Caleanu a její kamarády miluji, takže super knížka a více než 600 stránek, takže to je úplně nejlepší :D :)))) moc se mi líbila a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

Četli jste tyto knihy? Líbili se?
A pokud ne, co jste četli jiného?

LuCa.
 
 

Reklama